R-32
KAYA SAFETY

R-32

Raylı Yatay Yaşam Hattı

R-32
R-32
R-32
R-32

Ürün Teknik Özellikler

• Hareket kabiliyetini kısıtlamadan sürekli ankraj noktası oluşturulmasını sağlar.

• Raylı yatay yaşam hattı, ayarlanabilir ankraj noktası olarak tasarlanmıştır. Raylı yatay yaşam hattı sistemi, yüksekte çalışırken hareket kabiliyeti ve belirli bir konumdayken o noktada sabitlenerek çalışma olanağı sağlar.

• Raylı sistemde kullanılan yuvarlak rulman sistemi sayesinde ray nereye monte edilmiş olursa olsun şaryo kolayca hareket eder.

• Sistem, zorlu çalışma ortamlarında bile çok az bakım gerektirecek şekilde tasarlanmıştır.

 

Güvenlik : Raylı sistem, tek kişinin alan sınırlaması, düşüş durdurma ve askıda yapılan çalışmalar için güvenli bir çözümdür.

Maksimum Çalışma Yükü: 300 kg.

Standart : EN795.2012 Tip B/D

Dayanıklılık : Raylı sistemler aşırı deniz koşulları için tasarlanmış olup açık alanlarda (zorlu şartlarda) birleştirilse bile bakıma minimum derecede ihtiyaç duyar.

Güvenlik : Raylı sistemler, askıyla yapılan çalışmalarda yaşanacak ani düşüşlerde kullanıcı için güvenli çözümler üretir. Kişisel koruyucu donanımlarının düzgün yerleştirilmesiyle ve konumlandırılmasıyla raylı yaşam hattı; kişiyi yüksekte bir pozisyon da sabit tutmakla beraber gerektiğinde yer değiştirebilme imkanı da verir.

Esneklik : Şaryo ve raylar, çeşitli pozisyonlara kaydırılmak için monte edilebilirler. Direksiyon piminin 90 derecelik açıyı gerçekleştirmesi mümkündür.

Top