R-27
KAYA SAFETY

R-27

Raylı Yatay Yaşam Hattı

R-27
R-27
R-27

Ürün Teknik Özellikler

• Hareket kabiliyetini kısıtlamadan sürekli ankraj noktası oluşturulmasını sağlar.

• Raylı yatay yaşam hattı, ayarlanabilir ankraj noktası olarak tasarlanmıştır. Raylı yatay yaşam hattı sistemi, yüksekte çalışırken hareket özgürlüğü ve belirli bir konumdayken o noktada sabitlenerek çalışma olanağı sağlar.

• Raylı sistemde kullanılan yuvarlak rulman sistemi sayesinde ray nereye monte edilmiş olursa olsun şaryo kolayca hareket eder.

• Sistem, zorlu çalışma ortamlarında bile çok az bakım gerektirecek şekilde tasarlanmıştır.

 

Güvenlik : Raylı sistem tek kişinin alan sınırlaması, düşüş durdurma ve askıda yapılan çalışmalar için güvenli bir çözümdür.

Maksimum Çalışma Yükü: 136 kg.

Standart : EN795.2012 Tip B/D

Dayanıklılık : Raylı sistemler, zorlu iklim şartları için tasarlanmış olup açık alanlarda (zorlu şartlarda) birleştirilse bile bakıma minimum derecede ihtiyaç duyar.

Güvenlik : Raylı sistemler; askıyla yapılan çalışma alanlarındaki ani düşüşlerde, kişi için güvenli çözümler üretir. Kişisel koruyucu donanımlarının düzgün yerleştirilmesiyle ve konumlandırılmasıyla raylı yaşam hattı, kişiyi yüksekte bir pozisyonda sabit tutmakla beraber gerektiğinde yer değiştirebilme özelliği de içerir.

Esneklik : Şaryo ve raylar, çeşitli pozisyonlara kaydırılmak için monte edilebilirler. Direksiyon piminin 90 derecelik açıyı gerçekleştirmesi mümkündür.

Top